Hammond Manufacturing
제품 번호:
1411BU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPTD 2.770"L X 2.250"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.41
$7.41
5
$6.8514
$34.257
10
$6.2966
$62.966
25
$5.92572
$148.143
50
$5.5556
$277.78
100
$5.1851
$518.51
250
$5.092532
$1273.133
500
$4.999964
$2499.982
1000
$4.925883
$4925.883
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 6.23in² (40.2cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 2.770" L x 2.250" W (70.36mm x 57.15mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.14 lb (63.5 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Design | U Shaped Pieces |
| Series | 1411 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 1.640" (41.66mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1411 |