Weidmüller
제품 번호:
1870600000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 21POS TOP ENT 3.5MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.056
$8.056
10
$6.3536
$63.536
25
$6.04352
$151.088
50
$5.48568
$274.284
100
$5.268795
$526.8795
250
$4.64892
$1162.23
500
$4.338992
$2169.496
1000
$4.029064
$4029.064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -50°C ~ 240°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 21 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Omnimate LSF-SMT |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Mfr | Weidmüller |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Current | 12 A |