Rubycon
제품 번호:
450LXW68MEFR18X20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.5815
$3.5815
10
$2.89085
$28.9085
50
$2.48577
$124.2885
100
$2.25454
$225.454
500
$1.676446
$838.223
1000
$1.560822
$1560.822
2500
$1.503014
$3757.535
5000
$1.474115
$7370.575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 540 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.188 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |