Jacob GmbH
제품 번호:
50.013 PASW15
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PERFECT CABLE GLAND PG 13
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.463
$1.463
10
$1.2711
$12.711
25
$1.21714
$30.4285
50
$1.18997
$59.4985
100
$1.13582
$113.582
250
$1.027672
$256.918
500
$0.946523
$473.2615
1000
$0.81131
$811.31
2500
$0.757216
$1893.04
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.236" (6.00mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | PG13.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | Sealing Ring |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 50.013 |