Würth Elektronik
제품 번호:
7447010
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 470UH 1A 225 MOHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.66
$2.66
10
$2.5365
$25.365
50
$2.356
$117.8
100
$2.223
$222.3
200
$2.0045
$400.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.6 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.728" Dia x 0.374" W (18.50mm x 9.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 225mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | WE-FI |
| Inductance | 470 µH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |