Hoffman Enclosures, Inc.
제품 번호:
A8064NFSS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
JUNCTION BOX S STEEL 8"L X 6"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$449.464
$449.464
5
$441.4422
$2207.211
10
$433.41565
$4334.1565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 47.7in² (308cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.992" L x 5.984" W (203.00mm x 152.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.4 lbs (2.4 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508A |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Cover Included |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Container Type | Junction Box |
| Features | Sealing Gasket, Wall Mount |
| Height | 4.016" (102.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A8064 |