Abracon LLC
제품 번호:
ABLS-8.000MHZ-20-B-3-H-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1615
$0.1615
10
$0.13205
$1.3205
50
$0.11875
$5.9375
100
$0.105545
$10.5545
500
$0.100282
$50.141
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±25ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| Frequency Stability | ±35ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | ABLS |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |