Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD7124-8BBCPZ-RL7
제조업체:
패키지:
32-LFCSP (5x5)
배치:
-
설명:
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 32LFCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.6275
$15.6275
10
$14.36115
$143.6115
25
$13.7655
$344.1375
100
$12.12846
$1212.846
250
$11.533228
$2883.307
500
$10.789131
$5394.5655
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface | DSP, MICROWIRE™, QSPI™, and SPI™ |
| Voltage - Supply, Analog | ±1.8V, 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP (5x5) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 8, 15, 16 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | PGA, Temperature Sensor |
| Number of Bits | 24 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 19.2k |
| Base Product Number | AD7124 |