Analog Devices Inc.
제품 번호:
AD8665ARJZ-REEL7
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.907
$2.907
10
$2.6125
$26.125
25
$2.47
$61.75
100
$2.14073
$214.073
250
$2.030948
$507.737
500
$1.822385
$911.1925
1000
$1.536948
$1536.948
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 3.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Current - Supply | 1.15mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 600 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 140 mA |
| Base Product Number | AD8665 |