aimtec
제품 번호:
AMFE305150-LN22-STD-28
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 1.5A 42LN DIN RL INDUSTRIAL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 1.236" (31.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AMFE305150 |
| Voltage Rating - DC | 85V |
| Package / Case | - |
| Number of Lines | 42 |
| Current Rating (Max) | 1.5A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | aimtec |
| Features | Industrial |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Box |