TDK Corporation
제품 번호:
C3216X7R1A106K085AC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10UF 10V X7R 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.32205
$3.2205
50
$0.24358
$12.179
100
$0.212135
$21.2135
500
$0.157168
$78.584
1000
$0.133589
$133.589
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | C |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |