KEMET
제품 번호:
C322C474K1R5TA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.63935
$6.3935
50
$0.53105
$26.5525
100
$0.45733
$45.733
500
$0.354046
$177.023
1000
$0.304884
$304.884
2500
$0.285209
$713.0225
5000
$0.270456
$1352.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GoldMax 300 Comm X7R |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |
| Base Product Number | C322C |