ISL Products International
제품 번호:
CGR-I-7785/BULK
패키지:
-
배치:
-
설명:
9V BATTERY CHARGER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.7725
$14.7725
10
$8.7875
$87.875
50
$8.455
$422.75
100
$7.6095
$760.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Charge Current - Max | 1.5A |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Cell Size | AA, AAA, C, D, 9V |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Size / Dimension | 3.87" L x 1.38" W x 0.98" H (98.40mm x 35.20mm x 25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Nominal | 9V |
| Series | - |
| Type | Wall Mount |
| Charge Time | 10 ~ 12 Hrs |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium (NiCad) |
| Mfr | ISL Products International |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 120VAC |