Cirrus Logic Inc.
제품 번호:
CS48L10-CWZR
제조업체:
패키지:
20-WLP
배치:
-
설명:
IC DSP AUDIO LOW POWER 20WLCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.65
$25.65
10
$23.6607
$236.607
25
$22.59708
$564.927
100
$20.20441
$2020.441
250
$19.27398
$4818.495
500
$18.81
$9405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (160kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 20-WLP |
| Clock Rate | 130MHz |
| Series | - |
| Type | Fixed Point |
| Package / Case | - |
| Mfr | Cirrus Logic Inc. |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Voltage - I/O | 1.8V, 3.3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C, SPI |
| Base Product Number | CS48L10 |
| On-Chip RAM | 256kB |