Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECW-FG80305J
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 3.0UF 800VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.603
$2.603
10
$2.1071
$21.071
50
$1.83863
$91.9315
100
$1.60873
$160.873
500
$1.225709
$612.8545
1000
$1.072493
$1072.493
2500
$1.034189
$2585.4725
5000
$0.995885
$4979.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.472" W (31.50mm x 12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ECWFG |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 3 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FG |