Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
EE-SX1071
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.4865
$3.4865
10
$2.6182
$26.182
25
$2.32712
$58.178
50
$2.21084
$110.542
100
$2.152605
$215.2605
500
$1.803556
$901.778
1000
$1.6872
$1687.2
5000
$1.570844
$7854.22
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.134" (3.4mm) |
| Response Time | 4µs, 4µs |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |