Sensata-Gigavac Clean Energy
제품 번호:
GXNC14CA
패키지:
-
배치:
-
설명:
GX SERIES POWER CONTACTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$205.504
$205.504
10
$192.66
$1926.6
25
$179.816
$4495.4
50
$173.394
$8669.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Coil Power | 1.68W |
| Switching Voltage | 800VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 350 A |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Coil Current | 70 mA |
| Coil Resistance | 342.86Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPST-NC (DB) (1 Form Y) |
| Series | GXNC14 |
| Operate Time | 12 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Sensata-Gigavac Clean Energy |
| Contact Material | - |
| Release Time | 20 ms |
| Must Operate Voltage | 16 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |