Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L77HDC62S
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB HD RCPT 62P SLDR CUP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.249
$3.249
10
$2.9469
$29.469
25
$2.79148
$69.787
40
$2.726738
$109.06952
80
$2.596825
$207.746
240
$2.2722
$545.328
440
$2.207278
$971.20232
960
$1.882672
$1807.36512
2400
$1.752836
$4206.8064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 4 (DC, C) High Density |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 62 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Stamped |
| Series | HD |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L77HDC62 |