Nichicon
제품 번호:
LGG2W181MELA30
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.327
$6.327
10
$5.6962
$56.962
50
$4.93696
$246.848
100
$4.303975
$430.3975
500
$3.544431
$1772.2155
1000
$3.291256
$3291.256
2500
$3.227967
$8069.9175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 790 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.1297 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |