Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1226CS8#TRPBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.7115
$8.7115
10
$7.8679
$78.679
25
$7.50196
$187.549
100
$6.51377
$651.377
250
$6.22098
$1555.245
500
$5.67207
$2836.035
1000
$4.94019
$4940.19
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 400V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 GHz |
| Current - Supply | 7mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 4 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LT1226 |