Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3212EDDB#TRPBF
제조업체:
패키지:
12-DFN (3x2)
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER RGLTR 25MA 12DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.84655
$38.4655
25
$3.6366
$90.915
100
$3.151625
$315.1625
250
$2.99003
$747.5075
500
$2.682952
$1341.476
1000
$2.262729
$2262.729
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 2.7V |
| Topology | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x2) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 5.1V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 900kHz |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 25mA |
| Base Product Number | LTC3212 |