Panduit Corp
제품 번호:
LWC75-A-L14
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.705
$3.705
10
$3.6081
$36.081
25
$3.50778
$87.6945
50
$3.40746
$170.373
100
$3.307235
$330.7235
500
$3.207029
$1603.5145
1000
$3.106814
$3106.814
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.480" (37.59mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.900" (22.86mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.240" (31.50mm) |
| Adhesive | Rubber Based |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | LWC75 |