Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX708RCSA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.581
$7.581
10
$6.84855
$68.4855
25
$6.5303
$163.2575
100
$5.670265
$567.0265
250
$5.415418
$1353.8545
500
$4.937587
$2468.7935
1000
$4.731
$4731
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.63V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Push-Pull |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX708 |