Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX710ESE+
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC REG BUCK BST PROG 1.1A 16SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.0275
$8.0275
10
$7.2504
$72.504
25
$6.91372
$172.843
100
$6.00305
$600.305
250
$5.73325
$1433.3125
500
$5.227375
$2613.6875
1000
$5.05875
$5058.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 11V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1.1A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, Boost |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V, 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX710 |