Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX8538EEI+
패키지:
28-QSOP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR DDR 2OUT 28QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1465
$6.1465
10
$5.54895
$55.4895
25
$5.29112
$132.278
100
$4.594295
$459.4295
250
$4.387784
$1096.946
500
$4.00064
$2000.32
1000
$3.83325
$3833.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Output | 0.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 23V |
| Base Product Number | MAX8538 |