Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX9586AZK+T
패키지:
TSOT-23-5
배치:
-
설명:
IC AMP REC FILTR TSOT23-5
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Applications | Reconstruction Filter |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Current - Supply | 4.25 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 3.6V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 140 mA |
| Base Product Number | MAX9586 |