onsemi
제품 번호:
MC100EL33DT
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC DIVIDER DIV X4 ECL DFF 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
167
$1.71
$285.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Count Rate | 4.2 GHz |
| Logic Type | Divide-by-4 |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Direction | - |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | 100EL |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.2 V ~ 5.7 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | - |
| Package | Tube |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 100EL33 |