Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-0420E2Z-NSW-BBW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 80DIG 20X4 TRANSMISV WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$32.148
$32.148
5
$30.2157
$151.0785
10
$28.28625
$282.8625
50
$26.67923
$1333.9615
100
$25.393595
$2539.3595
250
$24.107808
$6026.952
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 123.50mm L x 43.00mm W |
| Controller Type | KS0066U |
| Display Mode | Transmissive |
| Text Color | White |
| Product Status | Active |
| Character Size | 9.22mm H x 4.84mm W |
| Series | - |
| Display Format | 20 x 4 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 80 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 0.92mm W x 1.10mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 146.00mm x 62.50mm x 13.60mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |
| Base Product Number | NHD-0420 |