Qualtek
제품 번호:
Q2-F-5/16-01-SS250FT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRK BLK 5/16X0.5" 1=50PC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2255
$1.2255
5
$1.0089
$5.0445
10
$0.93765
$9.3765
25
$0.9158
$22.895
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.157" (3.99mm) |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.024" (0.61mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q2-F |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 0.042' (12.70mm, 0.50") |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.315" (8.00mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Flame Retardant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | Q2-F-5/16 |