Samtec Inc.
제품 번호:
QTE-020-05-F-D-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 40POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.1335
$15.1335
10
$13.41495
$134.1495
36
$12.899157
$464.369652
72
$12.38325
$891.594
108
$11.695384
$1263.101472
252
$10.663408
$2687.178816
468
$9.975446
$4668.508728
972
$9.149887
$8893.690164
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.718" (18.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTE |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 19mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTE-020 |