Recom Power
제품 번호:
R-78T5.0-1.0/FC-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 5V 5W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.6705
$13.6705
5
$13.5584
$67.792
10
$13.4558
$134.558
25
$13.2487
$331.2175
50
$12.83469
$641.7345
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Series | INNOLINE R-78T-1.0 |
| Power (Watts) | 5 W |
| Control Features | - |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 5-SMD Module, 3 Leads |
| Efficiency | 92% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | SCP |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | R-78T5.0 |