CUI Devices
제품 번호:
SJ-43615TS-SMT-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN JACK 4COND 3.5MM SMD R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.16375
$11.6375
25
$1.11606
$27.9015
50
$1.09231
$54.6155
100
$1.044905
$104.4905
250
$0.949924
$237.481
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Contact Material - Plating | Gold |
| Housing Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Body Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Gender | Female |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Single Switch |
| Signal Lines | Stereo (4 Conductor, TRRS) |
| Includes | - |
| Industry Recognized Mating Diameter | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |
| Connector Type | Phone Jack |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | - |
| Mating Length/Depth | 0.551" (14.00mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Number of Positions/Contacts | 4 Conductors, 5 Contacts |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Board Cutout, Surface Mount, Right Angle |
| Actual Diameter | 0.142" (3.60mm) |
| Series | SJ |
| Body Material | - |
| Insulation Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SJ-43 |