Bourns Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.382
$33.82
25
$2.73448
$68.362
50
$2.56196
$128.098
100
$2.446725
$244.6725
250
$2.374772
$593.693
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Inductance | 120µH |
| Series | SM |
| Height - Seated (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.650" L x 0.406" W (16.50mm x 10.30mm) |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE) |