Texas Instruments
제품 번호:
SN74BCT756DW
제조업체:
패키지:
20-SOIC
배치:
-
설명:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.3605
$4.3605
10
$3.9197
$39.197
25
$3.70576
$92.644
100
$3.211665
$321.1665
250
$3.046954
$761.7385
500
$2.734005
$1367.0025
1000
$2.305792
$2305.792
2500
$2.19051
$5476.275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | Open Collector |
| Logic Type | Buffer, Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 74BCT |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74BCT756 |
| Current - Output High, Low | -, 64mA |