Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
SS39ET
패키지:
SOT-23
배치:
-
설명:
SENSOR HALL EFFECT ANALOG SOT23
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.052
$2.052
10
$1.57985
$15.7985
25
$1.31708
$32.927
50
$1.28763
$64.3815
100
$1.17059
$117.059
500
$1.024271
$512.1355
1000
$0.907212
$907.212
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Current - Output (Max) | 1.5mA |
| Series | SS39ET |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 6.5V |
| Bandwidth | - |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | - |
| Axis | Single |
| Base Product Number | SS39E |
| Resolution | - |