TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
V23086C2001A403
패키지:
-
배치:
-
설명:
PCB 25A RELAYS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.6755
$11.6755
10
$10.94875
$109.4875
25
$9.73218
$243.3045
50
$9.24559
$462.2795
100
$8.759
$875.9
250
$7.785782
$1946.4455
500
$7.299154
$3649.577
1000
$6.812545
$6812.545
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 25 A |
| Coil Current | 47.2 mA |
| Coil Resistance | 254 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.5 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Series | Micro Relay K |
| Operate Time | 3 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 6.9 VDC |
| Release Time | 1.5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | V23086 |