Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
V7-1X2AD8-048
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 6A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.918
$9.918
10
$7.6931
$76.931
25
$7.2884
$182.21
50
$6.88351
$344.1755
100
$6.27608
$627.608
250
$5.87119
$1467.7975
500
$5.668726
$2834.363
1000
$5.466272
$5466.272
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 177°C |
| Operating Position | 0.602" (15.3mm) |
| Release Force | 2.000gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Lever, Straight |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | V7 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | 35gf |
| Overtravel | 0.125" (3.2mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 0.250" (6.35mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | V7-1 |
| Differential Travel | 0.055" (1.4mm) |