Kaga Electronics USA
제품 번호:
VHV12-1.5K1000P
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 1500V 1.5W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$184.49
$184.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 13V |
| Voltage - Output 1 | 1500V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.73" L x 0.63" W x 1.18" H (44.0mm x 16.0mm x 30.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 11V |
| Series | VHV (1.5W) |
| Power (Watts) | 1.5 W |
| Control Features | Enable, Active High |
| Type | High Voltage - Non-Isolated Module |
| Package / Case | 7-SIP Module |
| Efficiency | - |
| Mfr | Kaga Electronics USA |
| Features | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VHV12 |