/ 陶瓷电容器 / C0402B105K016T
minImg
C0402B105K016T
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
제품 번호:
C0402B105K016T
패키지:
배치:
데이터 시트:
pdf.png
설명:
CAP CER 1UF 16V X5R 0402
수량:
배달:
1.webp 4.webp 5.webp 2.webp 3.webp
지불:
paypal.webp paypal02.webp paypal03.webp paypal04.webp
재고 : 34206
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
Certif02 Certif07 Certif03 Certif04 Certif08 Certif10 Certif09 Certif05 Certif06
제품 정보
매개 변수 정보
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X5R
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series NCC
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 1 µF