Littelfuse Inc.
Producto No:
01250005H
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EAR CLIP CART 30A T/H MIDGET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.071
$2.071
5
$1.9684
$9.842
10
$1.87055
$18.7055
50
$1.50917
$75.4585
100
$1.279555
$127.9555
250
$1.24678
$311.695
500
$1.049921
$524.9605
1000
$0.935085
$935.085
5000
$0.820249
$4101.245
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Silver |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia (10mm) |
| Series | 125 |
| For Use With/Related Products | 13/32" Dia Fuses |
| Voltage | - |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Phosphorus Bronze |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |