Molex
Producto No:
0150201040
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE FFC 33POS 0.50MM 6"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.434
$5.434
10
$4.7842
$47.842
100
$3.8057
$380.57
1000
$3.153326
$3153.326
2500
$2.935852
$7339.63
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 33 |
| Base Product Number | 015020 |