Molex
Producto No:
0151670226
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE FFC 8POS 1.00MM 2"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.603
$2.603
10
$2.2914
$22.914
100
$1.82248
$182.248
1000
$1.510092
$1510.092
2500
$1.405943
$3514.8575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 8 |
| Base Product Number | 015167 |