Molex
Producto No:
0194180004
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 4POS 5.84MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.6265
$4.6265
10
$4.06885
$40.6885
100
$3.236555
$323.6555
1000
$2.681679
$2681.679
2500
$2.496742
$6241.855
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| Series | MX150L 19418 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.230" (5.84mm) |
| Features | Connector Position Assurance (CPA), IP67 |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 019418 |