Molex
Producto No:
0194180023
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 8POS 5.84MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.056
$8.056
10
$7.00435
$70.0435
80
$5.778612
$462.28896
945
$4.797984
$4534.09488
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| Series | MX150L 19418 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.230" (5.84mm) |
| Features | IP67 |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 019418 |