Littelfuse Inc.
Producto No:
0224004.HXUP
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.9115
$4.9115
5
$4.7462
$23.731
10
$4.5771
$45.771
50
$3.56003
$178.0015
100
$2.96666
$296.666
250
$2.88192
$720.48
500
$2.458106
$1229.053
1000
$2.330958
$2330.958
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 9.4 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.024 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 224 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |