Littelfuse Inc.
Producto No:
02450002H
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.148
$13.148
5
$12.1353
$60.6765
10
$11.1245
$111.245
50
$9.60773
$480.3865
100
$8.090675
$809.0675
250
$7.58499
$1896.2475
500
$6.826491
$3413.2455
1000
$6.573658
$6573.658
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.177" Dia x 0.57" L (4.5mm x 14.48mm) |
| Series | 245 |
| For Use With/Related Products | 2AG, 4.5mm x 14.48mm |
| Voltage | 300V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |