Littelfuse Inc.
Producto No:
0448012.MR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE BRD MNT 12A 85VAC 85VDC SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.261
$2.261
5
$2.1546
$10.773
10
$2.04725
$20.4725
50
$1.65243
$82.6215
100
$1.40106
$140.106
250
$1.365112
$341.278
500
$1.149557
$574.7785
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 47.59 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00533 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 12 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Product Status | Active |
| Series | NANO²® 448 |
| Voltage Rating - DC | 85 V |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Voltage Rating - AC | 85 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |