Molex
Producto No:
0734151472
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.451
$2.451
10
$2.1527
$21.527
100
$1.71266
$171.266
1000
$1.4191
$1419.1
2500
$1.321232
$3303.08
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 170 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Series | 73415 |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MMCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 073415 |