Molex
Producto No:
0877159005
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.1755
$2.1755
10
$1.85345
$18.5345
87
$1.531352
$133.227624
957
$1.20897
$1156.98429
2436
$1.128372
$2748.714192
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | 87715 |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 87715 |