Amphenol RF
Producto No:
095-850-162-036
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLUG-PLUG 36"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.263
$24.263
10
$21.2496
$212.496
25
$20.33152
$508.288
50
$19.67564
$983.782
100
$19.019855
$1901.9855
250
$17.970466
$4492.6165
500
$17.445781
$8722.8905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 1505A |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | Amphenol RF |
| Style | BNC to HD-BNC |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095-850 |